Umów się na konsultację: tel. 510 520 598

O Kancelarii

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców i oferuje pomoc prawną w szerokim zakresie spraw związanych prowadzoną działalnością gospodarczą. W szczególności Kancelaria zajmuje się sprawami obejmującymi prawo spółek, prawo pracy i prawo cywilne. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w administracji publicznej Kancelaria prowadzi również sprawy o charakterze administracyjnym oraz związane z pomocą publiczną. Działalność Kancelarii charakteryzuje się świadczeniem usług o wysokiej jakości za rozsądną cenę, a podejście do każdej sprawy cechuje indywidualizm oraz pełne zaangażowanie, dzięki czemu Klient otrzymuje gwarancję rzetelności prowadzenia powierzonej sprawy. W przypadku spraw wymagających wiedzy specjalistycznej (np. w zakresie podatków, rachunkowości, patentów) Kancelaria współpracuje z ekspertami w danych dziedzinach, co pozwala powierzone sprawy prowadzić kompleksowo i profesjonalnie.

Radca Prawny Szczepan Wroński

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizowałem się w prawie podatkowym, a następnie ukończyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończyłem Podyplomowe Studium w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jestem autorem licznych publikacji prasowych (Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, pisma branżowe) oraz książkowych. Wykładałem na wielu szkoleniach oraz kursach dla pracodawców. Jestem ekspertem w dziedzinie pomocy publicznej na zatrudnianie.

Zdobywałem doświadczenie zajmując się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, a także pracując w organach administracji publicznej. W Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kierowałem Działem Egzekucji, zajmując się windykacją należności oraz pracowałem na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za udzielanie dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Następnie jako Dyrektor Działu Prawnego organizacji pracodawców udzielałem pomocy prawnej zrzeszonym przedsiębiorcom.